Bulgaristan Seyahat

Bulgaristan’a seyehat,Balkan ülkeleri ve Rusya’ya yapılacak iş görüşmeleri veya turistik amaçlı gezilerde son model aracımızla seyehat yapılır,tercümanlık anlamında yardımcı olunur..

Bulgaristan kayak merkezleri ve sahillerine bir çok kez yolcu götürülmüştür. İş görüşmeleri için defalarca sofia,plovdiv,varna,burgas ‘ a gidilmiştir.

Atina’dan Kiev’ e kadar olan coğrafyada çeşitli dönemlerde yolculuklar yapılmıştır.Bize danışmadan ve fiyat almadan gezi yapmayınız.Bulgaristan’a seyehat deyince biz akla geliriz.

Son dönemlerde svilengrad gezilerimizin sayısını arttırdık.Svilengrad özellikle kumarhaneler yönünden oldukça ileri seviyeye ulaşmıştır.özellikle yakın zamanda çok büyük bir kumarhane daha açılması için çalışma başlatılmıştır. Bunun yanında Pamporovo muhteşem bir kayak merkezidir.Sadece kayak merkezi olarak düşünmeyiniz.Mayıs aylarında yeşili inanılmaz bir doğa verir bizlere.Bazı konuklarımız oranın baharını kışından daha çok sevdiklerini dile getirmişlerdir.Ayrıca günü birlik haskovo ve plovdiv gezilerimizde mevcuttur.Siz isteyin biz götürelim ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayalım.

bulgaristan yolculuklarımızla alakalı basında biz

bulgaristan gezi