Özel Şoför

Uzun,kısa yolda yurt içi yada yurt dışı seyehâtlerinde özel şoförlük yapılır.Bu tip seyehâtlerde Bulgaristan,Makedonya,Ukrayna,Romanya, Yunanistan,Rusya gibi ülkelere gidilmiştir..

AlexanderNevskiCathedral

AlexanderNevskiCathedral

parthenom and the acropolis

parthenom and the acropolis

Her bölgeye ister aracımızla transfer yaparız.Eğer istersenizde sizin aracınızla şoför olarak ulaşımınızı güvenli şekilde sağlarız.Bizleri denemeden kesinlikle karar vermeyin ..

Özel Şoför” hakkında 1 yorum

  1. ayhan

    bir iş seyehati için varna’ya gitmem gerekiyordu.hem yolculuk hem görüşmeler yorucu olacak diye internette araştırırken denk geldiniz.Kısaca bahsedeyim tecrübemden.

    sabah saat 06.00 da yolculuğa çıkmamız gerekiyordu.denilen saatte hotelimin önünden alındım.planlanan saatten yaklaşık 30 dk kadar evvel Varna’ya varmış olduk.Yolculuk son derece konforluydu.şoför abimiz o güveni vermişki gümrükten sonra epey uyumuşum:) yorucu ama verimli bir görüşmeden sonra akşam saatlerinde geriye döndük.hem mola yerleri hem yemek yerlerini seçimindeki özenden dolayı teşekkür ederim.edirne’ye döndüğümüzde saat 22.00 dı.Birdahaki yolculuğumu planlarken mutlaka sizinle yine irtibata geçicem.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.